بروز رساني

سلام عليكم . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

امروز دخترم ما بروز مي شويم ، براي يك هفته  پس از هفته اي كه گذشت ، ساز و كارش هم نماز جمعه ي شهر وديارمان ايرانست ، همانطور كه در نماز عيد برنامه ي يكساله داده شد .

آري هفته ي گذشته هم دخيل است در برنامه ريزي براي سال آينده ، مثلا عزيزي فرموده اند كه : چرا بروز نمي كنم ؟  واين  هر چند در ( اصطلاح ) رايج بين وبلاگ نويسان معني دارد  ، ولي منحصر به اين معني نيست ، : ( چرا كه ) ما بعنوان مثلا ايراني وبلاگ نويسي مي كنيم  ، كه مي شود بعنوان مسلمان ايراني هم نوشت و همينطور شيعه .

در ضمن دخترم اگر در وبلاگ تو هم نسبت به اين حرفم پرسشي مطرح شد ، بي خبرم نگذار ، ( برقي ) خبر برسان  ، نه اينكه خط خبر مشكل داشت هم ، هر چند كه من هم به وبلاگت به اصطلاح سر بزنم ، والسلام و اولين جمعه هم مبارك ، پدر .

 

/ 33 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يه مسافر

تازه، اين آقا سيد بزرگوار دارن کم لطفی ميکنن. اين عزيز خودشون تحويل نمی گيرن، دارن می ندازن گردن من کم سن و سال تا کسی چيزی به خودشون نگه !!!!

احمدعلي يزدي

عليکم السلام خدمت خواهران محترم و برادران گرامی و خصوصا يه مسافر عزيز و عرض شود که شورای انقلاب فرهنگی اول ستاد بود و ( دکتر ) هم که ذکر خيرش در ( حقايق پنهان ) آمده و مورد لطف آقاسيد هم قرار گرفته اند ، عضوش بود .

احمدعلي يزدي

منبر و تريبون هم برای اين در اختيار آقاسيد قرار گرفت که ( دکتر ) را ول کنند و بروند سر اصل مطلب که رسيده به علم امام و حسين آقا و شما نظرتان را داديد و ماند نظر آقاسيد و بعد هم جمع و جور مطلب .

احمدعلي يزدي

مگر اينکه بازهم حسين آقا بخواهند مطلب ديگری را تحت اين يا فوقش مطرح کنند که قبلا توضيح داده ام برايشان .

احمدعلي يزدي

در ضمن بازهم الآن رفتم که عرض ادب وسلام روزانه را تقديم حضور کنم که نشد . پس تا از مهمانی برگرديد و خواب نبودم ، فعلا خدا حافظ .

يه مسافر

آقای يزدی قول داده بودم بيايم، آمدم. عرض سلام مرا در دل شب تاریک انتظار منتظر پذيرا باشيد. آقای يزدی به گمانم خدا مرا دوست دارد که شما نمی توانيد در پارسی بلاگ نظر بدهيد. دليلش هم اين است که من به حد کفايت شرمنده اخلاق شما هستم، به گمانم خدا نخواسته بيشتر از اين شرمنده بشوم !!

يه مسافر

آقا، فقط حسين آقا اين وسط شاکی نبود، که او هم شد. شکايت نامه ای گويا قرار است تنظيم کند، در باب حق و حقوق نرسيده. از جمع رفقا نظر خواسته. به عقل ناقص من چيزهايی رسيد، عرض کردم. منتظر وساطت شما که بزرگ مایید و نظر آن بنده خوب دیگر خدا(آقا سید) هستيم، بلکه ايشان رضايت بدهند و فعلا دعوا را بدتر از اين نکنند. التماس دعا

حسین ظهوری

سلام ٌعليکم و رحمةُ الله و برکاته : خوب چشم حقیر را دور دیده ، گرم گرفته اید . سید هم که هجرت کرده و مشغول است . ومن یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله . خانه هم که همان وبلاگ است و خروجش هم هجرت و غیره . خدا عمر آقا سید و مسافر را متنوحا (مثل نوح ع) طولانی نماید . آقا ما یک کلام نوشتیم اسکناس گوشه نداره این یه مسافرپدر خدا بیامرز مرا بباد رحمت گرفته ، متنوعا و متقسما . بدادم برسید که حقایقتان آنهم از نوع پنهانش ، از دست رفت ! .

حسین ظهوری

راستی چند وقتی است سر ناچيز ما مظلول ظل عالی نمی گردد ؟. علت چه باشد ای ندیمِ قدیم و ای يارِ با وقارِ درست کردارِ خوش رفتارِ عجیب گفتارِ نوشتار پر اسرار ! . بزن بما سری ، تا گوئیم از هر دری !.

احمدعلي يزدي

عليکم السلام جناب ظهوری حق گو . آری الحق مر . ولی بقول شهيد مطهری : برای علی عليه السلام که حق نه تنها تلخ نيست ، بلکه شيرين تر از عسل و زيباتر از گردنبند بر گردن عروسست . مثل مرگ که حق است . اميدوارم ( رب فلق ) یا سپيده دمی مثل امروز زیر سایه یا ( ظل ) آقاامام زمان علیه السلام یا علی این عصر و زمان عمر نوحی را که فرمودید به شما داده و زبانتان را گویاتر ازاین بگرداند انشاءالله تعالی . والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته .