کار آموزی

سلام : وبلاگ ، یا : سایت ( یادآوری ) .
ضمن عرض تسلیت ، چرا که با برادر کار فرمایی که به توافق رسیدیم ، قرار گذاشته شد که فردا بریم کارش را ادامه دهیم ، تا خدا چه خواهد .
نه اینکه بی هدف ، چشم اندازی هم ، خلاصه بی حرف ، بلکه خدا را از همین هم می شود شناخت .
پس عرضم را به نیت اربعین بخوان ، که به افق ایران پنجشنبه ی همین هفته گفته شده .
خب ، زمستان ، پاییز و دیگر را که ازدست ندادیم ، همین هم کم نیست ، همین طور پیش از آن را که این چیه ، وبلاگ ، سایت ووو ، را که نشانم دادی .
چرا که پیش از آن هم خبرداشتی که به سر و علن سر می زنم ، همانطور که خبر داری در این عیدی که این چیه ، پرشین بلاگ را یادم دادی ، به ( کار ) برانش سرزده ام .
پس ، تافرصتی دیگر که کارم به تعطیلی مثلا برف و سرمایی بخوره ، برای خرج این چیه ، کارت اینترنت ، هم می شود رفت سرکار و خرجش را درآورد .
راستی ، درگشت و گذری که داشتم ، مثلا به : از جامعه ... ، هم برخوردم و ( یاد ) : از مسجد ... ، افتادم .
نه تنها بقول تو ذخیره اش کرده ام ، در این چیه ، اسناد من ، بلکه یک چیزهایی هم در ذخیره شده ( فقط ) رنگی کرده ام ، و هم در ( نظر ) خواهی ایشان نوشته ام .
پس تابعد .

 

/ 2 نظر / 14 بازدید
شمارشگر

با سلام ! داشتن اطلاعات از تعداد مراجعه کنندگان به سايت و بررسي تحليلي و آماري از نوع و ترکيب آنهاامروزه يکي از ضروريات کار هر مدير سايتي مي باشد . اين يک سيستم آمار گيري از بازديدکنندگان سايت يا وبلاگ شماست که نمودارها و تحليل هاي آماري زيادي از بازديدکنندگان سايتتان را به شما ارائه خواهد نمود و احتياج به ثبت نام نيز ندارد. سال خوبي داشته باشيد . با تشکر.... کتاب ايران.

م ی

سپاسگذاری السلام علیک : وبلاگ ، سایت ووو ی ( همبستگی ). ضمن عرض تسلیت بمناسبت اربعین حسینی ، اگر نگفته بودید می گفتم که می دانم چرا ، ولی ، چرا از صمیم قلب هم تشکر نکنم ، که چرا ( یادآوری ) را . والسلام تا بعد . تا بهار اندیشه ، دانش و انشاءالله همزبانیم.