الله اكبر و الحمدلله و ( نيست شناختني ) الا الله و الله اكبر .

سلام دخترم .
ضمن عرض تبريك و اميد به اينكه امروز براي من هم عيد باشد عرض شود كه پس از صبحانه كه دست مادر درد نكند كه طبق معمول سابق برايم قايم كرده بود و سه ( يك ) ش را زدم ، رفتم سراغ نماز عيد تهران پايتخت ايران يا : ( خود ) ايرانيم .
: ( چراكه ) پس از من و در خانه ، محله ووو ، ايرانيم هستم و اللهم صل علي محمد و ( ال ) محمد وعجل فرجهم و ... ، والسلام عليكم ورحمه الله وبركاته ، پدر .


/ 13 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احمدعلي يزدي

عليکم السلام آقا سيد ، زيارت قبول ، حضرت معصومه را عرض می کنم ، ممنون که لطفتان هميشه شامل حالمان می شود ، خير ، بنده پدر ( م ی ) صاحب به اصطلاح وبلاگ ( ازمسجدچی باقيمانده ؟ ) هستم .

حمید

سلام از حضورتان ممنونم مدتی است مشغله ام بسیار زیاد شده امیدوارم به زودی به روز کنم یا حق

سید

سلام مجدد بحثتان را در وبلاگ حقایق پنهان دیدم ... زیبا بود من هم آنجا نظری مفصل نوشتم ... اگه لطف کنید ببینید و نظر بدهید ممنون می شم

یه مسافر

سلام جناب آقای يزدی. از لطف شما ممنونم و الته که علی الوظيفه تبريک شما را به ايشان رساندم و آن بنده خدا هم که به خاطر کسر سن نمی تواند حرف بزند نگاهی کرد و خنده ای تحويل من داد که آن را به حساب تبريک متقابل گذاشتم که همينجا خدمتتان ابلاغ مي کنم.

یه مسافر

راستی، این قسمت: ؛؛ولی ... ، آری ، از شما انتظار میرفت؛؛ از منظور شما را در نظری که داده ايد متوجه نشدم. خطايی سر زده بود از من آيا؟

حسین ظهوری

سلام ! با کسب اجازه از محضر حضرتعالی ، بواسطه ارادتی که حاصل شده وبلاگ گرانقدر شما را هم در ليست منقدين (باقاف مفتوحه جسارتا)قرار دادم . هرچند با این وضعیاتی که پیش آمده فرصتی برای نقد نمی ماند . اگر عمری باقی بود و توفیق رفیق ، در خدمت شما خواهم بود . البته ضمن اینکه بنده خود را در حد انتقاد از شما نمی دانم ولی انتقاداتی دارم به کلام شما که اگر آمادگی داشته باشید بموقع عرض کنم . در انتقاد پذیری شما که تردید نیست .یاحق

احمدعلي يزدي

سلام برادر ( يه مسافر ) ، ولی خيلی تعريف کرده بوديد ، آری ، از شماانتظارمی رفت که اين چنين بفرماييد .

احمدعلي يزدي

عليکم السلام برادر حسين آقا ظهوری ، چه عرض کنم ؟ بنده قبلا ( نقد ) را عرض کرده ام ، آيا آن ؟ يا آنکه شما هم می فرماييد ؟

احمدعلي يزدي

در ضمن مگر از ( دانه درشت ) ها خلاص شده ايد که نوبت به اين بنده هم برسد ؟ که اين هم قبلا عرض شده .

احمدعلي يزدي

اصلا برادر مثل همين آخری مگر چه مانعی دارد ، وضعيت پيش آمده ؟ يا فرصت نداريد ؟ : ( چراکه ) مثلا وقتش را نداريد ؟